1 2 3 4 5 >
19-21 Haziran 2022 Spoga+Gafa Bahçe Mobilyaları Fuarı
Hall 10.2
Stand No M-060 / L-061

Fuarlar

7-12 Haziran 2022, Milano International Furniture Fair
Milano Uluslararası Mobilya Fuarı
7-12 Haziran 2022 / Hall12 Stand F02-F04

Fuarlar

8-12 Eylül 2021 - Hostech by Tusid Fuarı

24. kez düzenlenen Uluslararası Otel, restoran, cafe, pastane ekipmanları fuarında Horeca sektörüne hizmet veren firmalar ile birlikte yerimizi aldık. Sürekli yenilikçi anlayışımız ve tasarım tutkumuz ile geliştirdiğimiz koleksiyonlarımız tüketicisiyle buluştu.

Her ayrıntısı özenle işlenmiş ürünlerimize gösterilen ilgi ve heyecanımızı paylaştıkları için tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
 
 
 
 

Fuarlar

Slim-X / Yeni
Sade ve çarpıcı tasarımı, dingin ve neşeli renkleri ile Slim-X masa  stoklarımızda!

Magazin

9-14 Nisan 2019, Milano Uluslararası Mobilya Fuarı

09-14 Nisan tarihleri arasında dünyanın en prestijli mobilya fuarı olarak kabul edilen Milano Uluslararası Mobilya fuarında, koleksiyonumuza  yeni eklenen zarif iç ve dış mekan kumaşlarımız ile Opal, X-treme ve Joy koleksiyonları için tasarladığımız soft versiyonlar özgür ve şık tasarımlar olarak standımızda yerini aldı.Yoğun ilgi gören soft  koleksiyon Papatya markasının sürekli yenilenme ve dinamizm felsefesinin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır, bu yeni koleksiyonla ilgili heyecanımızı paylaşan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 


 


Fuarlar

6-10 Mart 2019, 30.Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı
 
Pastel renk seçeneklerinin hakim olduğu, minderler ile konforu arttırılmış yeni koleksiyonumuza fuar boyunca ilgi gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
 

Fuarlar

5-9 Şubat 2019, Stockholm Mobilya Fuarı
 
Adından söz ettiren tasarımlar 5-9 Şubat 2019 tarihlerinde İsveç'te İskandinav kültürüyle buluştu. İskandinavya'nın en önemli mobilya etkinliği Stockholm Mobilya Fuarı'nda Papatya yerini aldı. Minimalizmin konfor ve çarpıcı tasarımlarla buluşmasından ortaya çıkan yeni koleksiyonlar büyük ilgi gördü. İskandinav ülkelerinin buluşma noktası olan etkinlikte standımıza göstermiş olduğunuz ilginize teşekkür ederiz. 


Fuarlar

Kartepe Park Restaurant - KOCAELİ
Kış tatillerinin vazgeçilmez noktalarına Papatya dokunuşu... Trend çizgileri ile Joy Serisi ortamı ferahlatırken, natürel tonlardaki renk seçenekleri ile X-Treme Pro Bar Serisi mekanı karakterize ediyor. Bu eşsiz projenin tamamlayıcısı Lotus Masa Koleksiyonu...
Karapınar Mimarlık ile işbirliği yapılmıştır.

Magazin

16-19 Ocak 2019, Anfaş Otel Ekipmanları Fuarı / Antalya
16-19 Ocak 2019 tarihlerinde, pek çok yenilikçi ürünümüzle katıldığımız Anfaş Hotel Ekipmanları Fuarı’nda standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Fuarlar

23-27 Ekim Orgatec Ofis Mobilyaları Fuarı, Köln/Almanya

 

 

Minimal tasarımlarıyla yeni nesil çalışma alanları sunan Papatya, bu yıl da Orgatec’te sektörün profesyonelleri ile bir araya geldi.

Çalışma ortamında estetik ve ergonominin motivasyona olan katkısına inanarak farklı materyallerin birleşimi ile oluşturduğumuz ürünlerimiz; renk,şıklık ve zerafeti ile Orgatec’ten memnuniyetle dönmemizi sağladı.

 

Fuarlar