Her modelin kendi kalıbına uygun olarak tasarlanan fix minder; sandalye veya koltuğun oturma fontuna vida yardımı ile sabitlenerek ekstra konfor sağlar. İç ve dış mekanlar için farklı kumaş alternatifleri mevcut olup, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Stamskin Zen, Stamskin Top, Batyline Eden, Era, Silvertex, Valencia, Maglia, Main Line Flax kumaşlar bu modele uygulanabilir.
Her modelin kendi kalıbına uygun olarak tasarlanan yapışkanlı minder; sandalye veya koltuğun oturma fontuna kumaş bandı ile yapıştırılarak ekstra konfor sağlar. İç ve dış mekanlar için farklı kumaş alternatifleri mevcut olup, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Stamskin Zen, Stamskin Top, Batyline Eden, Era, Silvertex, Valencia, Maglia, Main Line Flax kumaşlar bu modele uygulanabilir.
Modelin kendi kalıbına uygun olarak tasarlanan minder koltuğun oturma fontunu tamamen kaplar. Altındaki klipsleri sayesinde kolayca takılıp çıkartılabilir. İç ve dış mekanlar için farklı kumaş alternatifleri mevcut olup, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Stamskin Zen, Stamskin Top, Batyline Eden, Silvertex, Valencia kumaşlar bu modele uygulanabilir.
Her modelin kendi kalıbına uygun olarak tasarlanan giydirmeli minder; sandalye veya koltuğun oturma fontunu saracak şekilde kaplar. Altındaki fermuar ve cırt sayesinde kolayca ürüne uygulanabilir. İç ve dış mekanlar için farklı kumaş alternatifleri mevcut olup, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Stamskin Zen, Stamskin Top, Silvertex, Valencia kumaşlar bu modele uygulanabilir.
İçindeki yumuşak dolgu sayesinde son derece rahat olan minder ile ekstra konfor sağlanabilir. Bu minder tipi sadece Era kumaşlara uygulanabilir.
Ürünün kendi kalıbına uygun olarak ölçülendirilerek üretilen minder tipi ekstra konfor sağlamayı amaçlar. İçindeki yumuşak dolgu sayesinde son derece rahat olan minder Etisilk, Sunbrella kumaşta uygulanabilir.

Uygulandığı Ürünler

Hera-K Xsera-S
Hera-K Trio-S
Hera-K Toro-S Rattan
Hera-K Hera-SP Rattan
Hera-K Hera-K
Hera-S Hera-S
Opera-K Opera-K
Opera-S Opera-S
Mambo Mambo
Eden-K Eden-K
Eden-S Eden-S
revize-1kucukfoto.jpg Class-X
Gyza.jpg Gyza
Opal.jpg Opal
OpalChief.jpg Opal Chief
Opal-M.jpg Opal-M
Luna.jpg Luna
Luna stirpe Cap Luna Stripe
Cool XSera-S
Cool Trio-S
Cool Toro-S Rattan
Cool hera-SP Rattan
Ego-K Ego-K
Ego Rock Ego Rock
Ego-S Ego-S
Hera-K Hera-K
Hera-S Hera-S
Opera-K Opera-K
Opera-S Opera-S
Gyza Gyza
Classx Class-X
Cool Cool
Mambo2.jpg Mambo
Mambo1.jpg Mambo
Eden-K.jpg Eden-K
Eden-S.jpg Eden-S
Varia.jpg Varia